Květen 2013

24.5.2013

24. května 2013 v 7:17 | M. |  Diary
Tak, po delší době se zase ozívám. V poslední době jsem neměla vůbec náladu na psaní, nevím proč. Tento týden byl pro mě celkem náročnej. V pondělí jsem nebyla ve škole, jelikož mě už od soboty bolelo šíleně zápěstí. Takže jsem šla v pondělí na chirurgii, Kikča šla se mnou, byla jsem děsně ráda, že nejdu sama. Doktor mi řekl, že to mám zlomený, suprový jakoo ! Takže momentálně sárda na ruce. Nic lepčího jsem si nemohla přít. Úterek byl vpoho, ve škole to uteklo rychle, sice jsme psali nějaké písemky, ale vpohoo, ve středu jsme jeli do Vídně, ve Vídni jsem byla poprvé, musím uznat, že Vídeň je skutečně nádherná. Včera jsem jela po škole domů, dneska jdu na dosádrování, nechtělo se mi jít v Brně do nemocnice, tak si radši zajdu u nás. Odpoledne jedem s kámoškama na Vsetín, je tam majáles, mega se těším !! :) Potom určo napíšu článek, teď valím k té doktorce, tak se zatím mějte :)

Ukázka z Vídně. :)

M.

11.5.2013

11. května 2013 v 15:32 | M. |  Diary
Čaučau, včera mi už bylo trošken líp, tak jsem šla prostě ven, je pátek večer, komu by se chtělo sedět doma, že joo ? :D Mně teda rozhodně ne, tak jsme šly s Terkou ven, u nás byla akce, jasně, Terka mě hned začala přemlouvat, aby jsme šly, ale to fakt ne. Přece jen, jsem nemocná. :D Tak jsme obešly město, potkaly kámoše, tak jsme kecli a šlo se domů. :) Domů jsem došla kolem 11-té, spát se mi nechtělo, tak jsem kukla na film. Dneska vůbec nevím co dělat, celý dopoledne u nás pršelo, fakt suprový, naštěstí už přestalo, já jsem aspoň stihla udělat 2 výkresy do KOO. Teď jsi půjdu dát sprchu a večer se někam projít, fakt už se těším ! :)

Co vaše sobota ? :)M.

10.5.2013

10. května 2013 v 9:33 | M. |  Diary
Tento týden začínal vpodstatě dobře, pondělní škola napohodu, pak jsme zajely s Ajou do nějaký knihovny a na kafe, parádní den, až na ten hokej ! Sem myslela, že se rozbrečím, když nás porazili zrovna švácaři, a ještě k tomu 5:2, konec totoo... Úterek byl též fajn, se školou jen do muzea, jinak nic, cajk, pak jsme si zajely s Kikčou na oběd do Ikey, byl fakt moc dobrej ! :) Středa byla super, bylo fakj, že se zase nešlo do školy, jenže večer mě začalo bolet v krku, zase ! :/ Takže ve čtvrtek ráno jsem jela domů. Bus mi jel 11:20 - přímí, ale říkám si, pojedu přes Zlín v 9:30 a mega ušetřím s časem, jenže, bus nabral už v Brně skoro půlhodinové spoždění, tudíš, neměla jsem šanci stihnout přestup ve Zlíně, nevaaa, takže jsem si ve zlíně počkala půl hoďky a doma byla možná tak o 20 min. dřív, než kdybych jela tím přímým buswem, prostě paráda !! Doma jsem ještě zašla k doktorce, ta mi samozřejmě dala antibiotika, jupíí ! Takže si zase chvilku poležím doma, no. :/ Alespoň jsem mohla koukat na hokej, řeknu Vám, mega napínavý, fakt jsem měla nervy jak prase, jsem opravdu děsně ráda, že jsme to nakonec dali !! :) :D

Fotky stylu " vyplázni jazyk, změříme kdo má delší, haha" :D

M.

5.5.2013

5. května 2013 v 14:06 | M. |  Diary
Včerejší večer ? ...neplánovaná párty. Terka napsala, že dem ven, nakonec jsme skončily na Kravíně, ale nestěžuju si, po dlouhé době akce, kterou jsem si užila na 10000% ! :) Domů jsem došla už kolem půl 3, jelikož Terka se tam nudila, mrzelo mě to, ale co, nedá se. Ráno se mi alespoň líp vstávalo, haha. :D Zachvilken do Brna, jooo! ..Mooc se těším na 3 hoďky v buse. :D

Co budete dneska dělat vy ? :)


M.

4.5.2013 - 3 článek

4. května 2013 v 16:32 | M. |  Diary
Nehty nalakovaný, konečně ! Řeknu Vám, ceklem makačka. :D Hledala jsem nějaké inspirace na netu a nakonec to dopadlo takto, ale nestěžuji si, jsem celkem spkojená, co na to říkáte Vy? :)


M.

4.5.2013 - 2 článek

4. května 2013 v 15:27 | M. |  Diary
Pohoda, školu mám za sebou, referáty opraveny, referáty do DVK hotový a na vypka jsem se rozhodla, že se vykašlu, takže už mám volnej den, yeah ! :D Momentálně mám v plánu si udělat nehty, ale vůbec nevím jaký, červená mě už omrzela. Nemáte nějakej dobrej typ ? Byla bych fakt vděčná. :) ...Jinak to nejspíš vidím na francouzskou manikúru a pokud se mi stím nebude chtít dělat, tak už vidím, že je zase nalakuji na červeno, haha. :D ...Ale pořád nevím co s večerem, achjoo, proč je tak těžký se rozhodnout ? :D Jít, nejít ? ...musím přemýšlet, haha. :D

Teď se půjdu kuknout na nějakej film a vypiju kafe. :)

M.

4.5.2013

4. května 2013 v 10:36 | M. |  Diary
Zdravím, jak se máte ? :) ...Mě dneska čeká náročnej den, musím opravit referáty do češtiny, pak chci udělat referáty do DVK a namalovat něco do vypka. Musím napsat úvahu na Romeo a Julie, zatím nemám vůbec představu, jak to napíšu, snad mě něco napadne, no... Taky si chci dneska trošken uklidit v pokoji, uklízela jsem sice minulý týden, ale zase to tu vypadá podobně, jako před úklidem, haha. :D Taky jsem se chtěla opalovat, bohužel s tímhle počasí a zimou můj plán nevyjde, takže se budu nejspíš koukat na hokej, už se těším !! Večer se mi vůbec nikam nechce, kámoška mě přemlouvá na disco, ale já plánovala relaxační víken bez akcí, atd. :DD Tak uvidíme no. Každopádně, nejradši bych zůstala doma u filmů, ale to zase vím, že se nestane, je sobota večer, takže při nejmenším půjdu ven, no.. Vy máte plány na sobotní večer ? :))

Nedávno jsem fotila západ slunce, úžasný, nemyslíte ? :)

M.

3.5.2013

3. května 2013 v 18:48 | M. |  Diary
Jooo, já vím, říkala jsem, že už budu psát jako dřív, hold, tento týden mi to nějak nevyšlo, no... Ale začnu pěkně od pondělka, vpohoo den, po škole jsme zašly s Anit do kavárny na bílou čokoládu, bílá čokoláda mi moc chutná, ale upřímně, tehle jsem se bála, naštěstí zbytečně, byla fakt dobrá ! :) Poté na intru zamnou došla Kikča S., tak jsem pokecaly rozebraly víkend a šly spát. :D Úterek, škola vklidu, nic převratného, žádný testy, takže cajk. Po škole jsme jely na intr chystat se na párty, když jsme se nachystaly, tak jsme jely ještě za jednou spolužačkou, nachystat ji a taak. :) Poté jsme vyrazily do Two Faces, mám ten klub fakt ráda. :) O párty bych se raději nevyjadřovala, jinak řečeno, představovala jsem si to úplně jinak, ale co už. Středu jsem vpodstatě skoro celou prospala, večer jsem se kukla na film a šla zase spát. :D Ve čtvrtek jen 5 hodin, jooo! :D Jsem fakt ráda, že jsou maturity, ale je fakt, že ty maturanty lituju. Dneska už jen kino a frrr domů ! :D Před chvilkou jsem dojela, koukla na hokej a teď se chystám ven. :)

Co Váš týden ?

Fotky s Kikčou S., jen aby jste věděli, kdo to vlastně je. :D

M.

2.5.2013

2. května 2013 v 20:59 | M. |  Diary
Dnešní supééér den !! ;D


M.