Duben 2013

28.4.2013

28. dubna 2013 v 10:36 | M. |  Diary
Včerejší večer ? ..Moooc fajn ! :) Napřed jsme šli s kamarády do hospody, bylo nás asi 10, samozřejmě jsme byli nejhručnejší box, ale co, neva. :D Jakoo, ja se ani nedivím, borci měli naúčtovanejch 29 tequil, každý. Nechápu, jak to dávali jakoo. :D Potom jsme se přesunuli na Kravín, dojeli jsme kolem 12, ale pořád bylo celkem málo lidí, kolem jedný se to začalo slušně rozjíždět, takže parádička. Taky jsem potkala kamáráda, kterého jsem neviděla hoodně dlouho, ani nevíte, jak jsem byla ráda, že jsme pokecali. Domů jsem došla kolem půl 6 ráno, super ! Jsem totálně unavená a to jedu zachvilku do Brna, no co, nenadělám nic. :D ...později se ještě možná ozvu. :)

Co jste dělali v sobotu večer vy ? :)


M.

24.3.2013 - 3 článek

27. dubna 2013 v 21:38 | M. |  Diary

Let's party, good night ! :)M.

27.4.2013 - 2 článek

27. dubna 2013 v 17:08 | M. |  Diary
Tak jo, pomalu se dostávám k New In, jednou z nových věcí, které jsem si za poslední dobu pořídila, je paletka stínu z oriflamu. Chtěla jsem si i objednávat už dřív, ale přišla mi děsně předražená, jako jo beru, že je to drahé, ale za 800 ?? Prostě ne. Teď byla v oriflamu za pouhých 350 korun, což je oproti původní ceně za pakatel. :) Navíc, četla sem na ni samé pozitivní recenze. Já jsem s ní taky maximálně spokojená, nejvíc mě zaujala tvářenka, nikde jsem nemohla sehnat takovou barvu, tato mě fakt okouzlila, stíny jsou též hezké, výběr, jak na dění, tak i na večerní líčení. Co se týká rtěnek, přiznám se, že tydle z paletek nepoužívám, komu vyrdží jedno natření celou noc ? ...Nikomu, a celou paletku se mi nosit nechce, takže ty sice nevyužiji, ale jsou též moc hezké. Takže pokud nějakou paletku sháníte, tak tuto Vám ráda doporučím !! :)


M.

27.4.2013

27. dubna 2013 v 10:16 | M. |  Diary
Ahooj ! :) Můj včerejší večer ? Zničeho nic vznikla neplánovaná akce mimo naše město, tak jsme se domluvily, nachystaly, byla jsem nachystaná za 25 min. včerně sprchy, líčení a vlasů, fakt, můj rekord ! :D :D Nakonec, se nám nikde nechtělo a šly jsme si sednout jen do hospody, pokecaly, něco popily a šly domů, fajn večer. :) Taky jsme naplánovaly akci na dnešek, takže nám to snad vyjde. Jinak, plán na dnešek, chci dodělat referát do češtiny, ať už to konečně můžu poslat třídní, nabalit se do Brna, odpoledne zase chvilka opalování a pak už jen chystání a párty ! :)

Jinak, víte, že předevčírem bylo částečné zatmění měsíce ? :) Nedalo mi to a musela jsem si to vyfotit, tak tady jsem spojila alespoň pár fotek, co na to říkate ? :)


M.

26.4.2013 - 2 článek

26. dubna 2013 v 14:02 | M. |  Diary
Ták, u zubaře vklídečku, nečekaly jsme snad ani 5 min. a v ordinace jsem byla též max. 5 min. kaz mi nenašel žádnej, pochválil mi zuby a šlo se. :D Pak jsem se stavila za doktorkou, aby mi napssala uvolnění na tělocvik, mám ho, super ! Potom jsme si zajely s mamkou na oběd, nakoupit a domů, doma jsme se převlekly do plavek, uvařily kávu a šly se opalovat na zahradu, ležela jsem tam možná půl hoďky, ale už to de poznat, jenže já blbá si lehla na lehátko a nevyzula žabky, noo, teď je mám vypálené, super ! :D momentálně nejspíš půjdu udělat něco do školy, asinejspíš vypko, pak sprcha a hurá ven !! :) Těším se...

Co budete dělat večer vy ? Plánujete nějakou akci ? :)


M.

26.4.2013

26. dubna 2013 v 8:48 | M. |  Diary
Čauté ! :) Vím, že tento měsíc jsem moc nepsala, ale potřebovala jsem si udělat chviličku pauzu, od teď budu psát zase jako dřív. :) Jinak za posledních pár dní se u mě velice nic nezměnilo, pořád to samý, tento týden byl pro mě celkem krátký jela jsem do Brna až v pondělí a od včerejška jsem doma, teď dopíšu článek a jdu se chystat, musím totiž k zubaři, ani nevíte, jak bych se jen nejraději válela doma v posteli, ale budu aspoň doufat, že mi nenajde žádnej kaz, no... Pak si ještě chci zajít k doktorce, tak uvidím, jak mi to vyjde. Plány na odpoledne jsou jasný, chci se jit opalovat, moje nohy jsou fakt strašidelně bílé, už se na to nemůžu koukat, haha. :D A večer nejspíš někam do víru našeho "velkoměsta" . :D PS : taky udělám během víkendu slibovaný článek s New In. ;)

Co budete dělat dneska vy ? :)

Fotky z tohoto týdne, miluji tak krásný počasí ♥


M.

14.4.2013

14. dubna 2013 v 12:35 | M. |  Diary
Mám nejšikovnější kamarádku na světě ! Podívejte jaký mi udělala úžasný účas na včerejší ples. :)


M.

13.4.2013

13. dubna 2013 v 9:52 | M. |  Diary
Čaučau, joo, tendle týden jsem se zase neozvala, ale nějak jsem se k tomu nemohla dokopat, navíc, neměla jsem ani žádný fotky. Takže, zase ve zkratce celej můj týden. V neděli jsem jela do Brna, klasika, v Brně jsem počkala půl hoďky na Zvonařce na Kikču S., prošly jsme Vaňkovku a šly na intr a jelikož Kikča N. nebyla na intru, tak spala se mnou na pokoji Kikča S., fakt jsem byla ráda, že tam nejsem sama. Pondělí bylo v klidu, až na to, že jsme jely shánět kanilu, prošly snad úplně celý Brno a až po 4 hod. v posledním možném obchodě, jsme ji koupily, večer se pak Kikči S. píchal piers do jazyka, bohužel video nemám. :D V úterý mi škola utekla hrozně rychle, odpoledne jsme se šly projít na Petrov. Středa byla vpohoo, až na to, že jsme měli rodičák, měla jsem z toho celkem nervy, ale nakonec to dopadlo dobře, pak se za mnou stavili naši, dali mi peníze a šlo ne nakupovat, mám pár nových věcí, takže týdnem, možná i dnes čekejte new in. ;) Ve čtvrtek jsme šli do čajovny na vodárku s novým kamarádem Tomem, je fakt děsně vpoho !! :) A včera, ten samý nudný stereotyp pátku, škola, pak jsem jela domů, ale aspoň jsem nejela sama a jela s Míšou ( kamarád z intru ), takže jsme parádně pokecali. :) Večer jsem šla ven s Terkou, bylo to super !! :) Dneska se chystám na ples, takže doufám, že to bude stát za to.

Jaké máte plány na dnešek vy ? :)

Dnešní skvělá snídaně! ♥ :)

M.

6.4.2013

6. dubna 2013 v 13:24 | M. |  Diary
Ahooj ! :) Joo, chvilken jsem se neozvala, ale nějak jsem neměla kdy, buď nejel net, nebo jsem neměla o čem psát, takže tak, no. Teď Vám v rychlosti shrnu celej můj týden. Velikonoční zábava byla naprosto skvělá !! IneKafe hrály nejvíc suprově, pak jsme se kolem druhé přesunuli směrem na Kravín a kalba pokračovala, domů jsem došla ráno, pohodaaa. :D Vůbec jsem se nevyspala, ikdyž, možná potom trošken v buse. :D V Brně mi došla Kikča naproti a jely jsme na intr. Úterý bylo pohodové, celkem mi i rychle uteklo, po škole jsem šla s kamarádem ven, pak jela naproti Kikči do práce a s Kikčou jsme šly pak posedět a pokecat, sice náročnej den, ale super ! :) Navíc, večer jsme se seznámily s jednou holkou z intru, fakt borka ! Takže máme super, žůžo novou kámošku. :) Středa utekla rychle, jen 7 hodin, takže cajk, potom jsem jela na intr, vyzvedla Kikču ( naše nová kamarádka ) sní jsem jela na hlavas, tak jsme se potkali s Pavlem a jeli naproti Kikči do práce, pak už jsme se šli jen projít. :) Čtvrtek - ve škole nám odpadly 3 hoďky, joo ! Odpoledne jsme šly s holkama na Petrov. Taky fajn den. Včera škola až na 9-tou, parádička, navíc, poslední hodina nám též odpadla, ze školy jsem jela rovnou na vlak a kolem 5-té byla doma. Doma jsem poslahovala nějaký filmy a šla se dívat. :)

Jaký byl Váš týden ? :)


M.