Únor 2013

27.2.2013

27. února 2013 v 14:05 | M. |  Diary
Ahoooj, omlouvám se, že jsem chvilku nenapsala, ale nebylo kdy. Joo a mimochodem tento článek píšu už potřetí a jsem pěkně naštvaná, no joo, prostě net na intru je fakt "super" ! :D Taakže zpět k sobotní akci, suprový ! S terkou jsme šly někam po dlouhé době a bylo to fakt skvělý, plno známých, zatančili jsme pokecali, popili a prostě nám bylo fajn. :) Dokonce jsme měly i odprovod domů, haha. :D Něděle - stejný stereotyp, no... V pondělí byla škola vpohoo, učitelka na vypko měla překvapivě dobrou náladu, skvélý ! :D Po škole jsme zašly s Barčou na kafe, a pak už jen učení na intru, včera jsme byly s Luckou, Kikčou a Barčou na pizze, byla úžasná ! Fajn odpoledne. Dnešní praxe utekly rychle, zachvilku se dem s Luckou a Anit projít na Petrov, už se fakt těším ! :)

Co Váš den ? :)
M.

23.2.2013 - 2 článek

23. února 2013 v 20:29 | M. |  Diary

Party,Party, Party !!!Říká se, že nečekané akce bývají nejlepčí, uvidíme no. Zítra čekejte článek o dnešku, zatím se mějte. :)

M.

23.2.2013

23. února 2013 v 9:16 | M. |  Diary
Joo, dneska jsem si plánovala, jak budu dlouho spát, ale celou noc jsem se budila, parádní. :D Neva, půjdu si udělat snídani a nejspíš se vrhnu na učení, musím malovat do vypka, potom se učit slovíčka do němčiny, těch je fakt dost. Taky bych se měla kuknou na češtinu, jenže, nechala jsem si ji v Brně. :D Paráda, haha ! Dneska se snad ještě ozvu. ;)


M.

22.2.2013

22. února 2013 v 18:03 | M. |  Diary
Ahoooj ! Taky u Vás tak sněží ? :D U nás je uplně mega sněhu, dokonce i v Brně a to už je celkem co říct, jinak, dneska jen 5 hodin, uteklo to docela rychle, psali jsme test z DVK, ani nechci vidět co dostanu, hruza ! Potom jsem jela rovnou ze školy na vlak a domů, vlak samozřejmě spoždění, paráda ! Ale přestup jsem stihla, takže cajk. :) Kolem páté jsem dojela domů totálně unavená, pořád nemám nějak dospané prázky, takže tento víkend to vidím pěkně naslušno doma. Už se těším až si půjdu lehnout. :D

Co Váš den ? Nějaké plány na večer ? :)
Na fotce nový prstýnek, fakt jsem si ho oblíbila ! Gate 48 Kč, Náramak od Anitky, moooc děkuju a naušnice od Bati.

Ask.fm

M.

20.2.2013

20. února 2013 v 12:37 | M. |  Diary
Jak jsem slíbila, tak tady jsou fotky nových věcí, pás přes prsa z Tally jen za 49 Kč, tak nekup to jakoo. :D Ale řeknu Vám, ty glitry šrábou fakt hoodně, ale co, nějak to přežuju, haha. :D Dál punčochy, taky z Tally, na fotce to není moc vidět, ale mají stříbrný efekt, fakt jsou hezký, též jen za 49 korun. :)

Líbí se Vám ? :)


M.

19.2.2013

19. února 2013 v 12:35 | M. |  Diary
Ahoooooj ! Omlouvám se, že jsem chvilku nenapsala, ale nějak nebyl čas a byla jsem totálně unavená, všerejšek byl fajn s Anit jsme jely do Avionu do gatu, pak do Ikei se najíst a nakonec jsme prošly Vaňkovku, mám nějaké nové věcy, zítra ukážu. Teď máme IKT, takže klídek, sice mě to děsně nebaví, ale nějak to přežiju, haha. :D Děláme něco v Exelu, nudaaaa ! :/


M.

16.2.2013

16. února 2013 v 15:38 | M. |  Diary
Táák, včerejší večer byl super, jely jsme s holkama do clubu ve vedlejším městě, byla tam valentýnská párty, zatančily jsme a to fakt pořádně ! :D Potkala jsem pár známých, tak jsme pokecali, některé jsem neviděla fakt věky !! :D "Ráno" jsme vstávaly ve dvanást, takže cajk, teď jsme došly z procházky se psem a zachviličku se půjdem chystat na další párty !! Jdeme na Kravín, takže celý týden slavíme dnešní Kikčiny 18-té narozeniny a tímto jí přeju všechno nejlepčejší, mnoho úspěchů, lásky, štěstí, zdraví a hlavně všechna splněná přání. Happy B-day Kikčoo !! :)


M.

15.2.2013

15. února 2013 v 10:56 | M. |  Diary
Včerejší večer byl moooc fajn, obešli jsme pár barů, pokecali, nasmáli se, zatančili, zaspívali. A tady už jsou fotky. ;)


M.

14.2.2013 - 2 článek

14. února 2013 v 14:01 | M. |  Diary
Joo, za dnešek jsem toho stihla už fakt doost, umýt nadobí, uvařit, oprat prádlo, vysát v pokoji, poutírat prach, trochu upravit koupelku a zachvilku jdu holkám naproti k busu, doufám, že nebude mít spoždění, jelikož v takové zimě se mi tam fakt čekat nechce, haha. :D Od Kikči mám úkol vzít psa, tak aspoň nebudu čekat sama, no. Později se snad ještě ozvu. :)


M.

14.2.2013

14. února 2013 v 9:35 | M. |  Diary

New

Nová rtěnka, tudle barvu jsem sháněla hrozně dlouho. A najednou v orif. mají nové odstíny rtěnek, jupí ! :D Jsem sní fakt spokojená, na rtech příjemná a dlouho vydrží, určitě doporučuji, 49kč.

Řasenku jsem nutně potřebovala, ta moje byla už dobrý měsíc vyschlá, tuto mám poprvé, tak uvidím jaká bude, každopádně vypadá fajn.

Miluju tento lak, krásná červená, která vydrží fakt dlouho. Stal se mým oblíbeným, PS: mých nehtů si nevšímejte, musím je přelakovat a opilovat. :D

M.

13.2.2013 - 2 článek

13. února 2013 v 18:41 | M. |  Diary
Dnešní odpoledne bylo fajn, s Danem jsme šli do města, musela jsem vyzvednou ten oriflam, jsem se uplně divila, ž šel se mnou, ale co, nebudu si stěžovat. :D Pak jsme se stavili za mamkou do práce, pokecali a šli. S výrobky od oriflamu jsem naprosto spokejená, objednávala jsem si úžasnou rtěnku, mám z ní šílenou radost, a potom pár dalších věcí, ale o tom až zítra. Před chvilkou jsme byli venku s Markem, fakt mega zima venku, jsem myslela, že se ze mě stane rampouch, haha. :D

Taky jsem si koupila nové legíny, už jsem je fakt potřebovala. Gumové pásky mám fakt nejraději a tendle se mi mega líbil, tak jsem si ho též vzala. :) Líbí se Vám ?


M.

13.2.2013

13. února 2013 v 10:40 | M. |  Diary
Čaučau !!! :) Jak se máte ? Já celkem fajn, prázdniny mi fakt vyhovují, haha. :D Včerejší večer ? Byl fajn, napřed jsme se šli projít s Markem, a potom knám, jelikož venku byla fakt mega zima ! Na dnešek jsem měla v plánu doktorku, ale nechce se mi tam, navíc, když venku pořád sněží, víc a víc ! :D Už je tu skoro metr sněhu, ale je to krásný, vypadá to jako v pohádce. Odpoledne budu muset jít vyzvednout oriflame, achjoo, je to na druhé straně města a do hrozného kopce, už jen při te představě se mi tam nechce, ale neva ! Už se těším na věci co jsem si objednala.

Jinak včerejší návštěva drogerky byla ve znamení Syoss, mám skoro všechno co jsem potřebovala, místo gliss kuru jsem si vzala něco podobného od syoss, doufám, že to bude dobrý, namáte stím někdo tkušenost ? :) Dál lak na vlasy, od syoss mi fakt vyhovuje, mám ho už asi po šestý a balzám. Šampon na vybělení neměli, super. :/ Takže mi nezbývá nic jiného než chodit s žlutou hlavou, co už. :D :D


M.

12.2.2013 - 2 článek

12. února 2013 v 14:14 | M. |  Photos
Táák, pokoj uklizen, 3x sláva ! Dokonce jsem si stihla vyprat i oblečení. :D teď se chystám za mamkou ve 3 končí, takže jí du naproti, pak zajdem do drogerky, potřebuji si koupit balzám a gliss kur, taky nějaký bělící šampon, jelikož muj jsem pučila kamošce a ta mi ho doteď nevrátila. A moje vlasy už skutečně potřebují trošken vybělit. :D

Co budete dělat vy ? :)


M.

12.2.2013

12. února 2013 v 9:19 | M. |  Diary
Čaučau, taky u vás pořád sněží ? U nás ano, víc a víc, celý den, celou noc, už mě to fakt štve ! :D Ale na druhou stranu je to zase krásná zima, takže neva, plány na dnešek jsou jasný, napřed douklízím pokoj, naštěstí, už mi chybí jen vysát a poutírat prach, takže vklidu, potom bych měla kreslit dva portréty do figury, achjooo ! Taky bych se měla podívat na němčinu, mám poslední dva dny, jelikož když u nás budou holky, tak vím, že naučení rozhodně čas nebude. :D Taky jsem si říkala, že dojdu mamce naproti do práce, tak bude mít třeba radost, haha.

Taky jsem si koupila umělý řasy, mám je poprvé, prostě, chtěla jsem je strašně moc vyzkoušet, a tydle jsou fakt jemné, žádné superhusté na kterých de vidět na první pohled, že nejsou moje, navíc, tydle byly v Gatu jen za 24 korun, tak nekupto no...Už se těším až je vyzkouším ! :) Co na ně říkáte ?

Ask.fm


M.

11.2.2013 - 2 článek

11. února 2013 v 20:33 | M. |  Photos
Fotky z dnešní procházky ! :)


M.

11.2.2013

11. února 2013 v 8:59 | M. |  Diary
Dnešní ráno je super, jsem fakt ráda, že máme prázdniny. Před chvilkou jsem teprve vstávala, plánovala jsem, že půjdu k doktorce, potřebuju omluvenku do tělocviku, jelikož nejsem ještě pořád úplně vyléčená, ale venku sněží, vůbec se mi nechce nikam chodit, takže to nechám buď na zítra, nebo na středu, uvidím ještě.

Jinak, včerejší večer ? Byli jsme se projít s Markem, venku jsme zůstali celkem dlouho, taky jsem došla domů úplně promrzlá. Navíc, celou dobu sněžilo. Ale pokecali jsme a hodnotím to jako fajn večer ! Plány na dnešek jsou jasné, douklízet pokoj, potom musím objednat oriflame a chci se dodívat na 3 řadu hanah montana, předevčírem jsem se na to začala dívat a úplně mě to chytlo, haha. :D Teď jsem už na konci druhé řady. :D

Co budete dělat dneska vy ? :)


M.

10.2.2013

10. února 2013 v 10:04 | M. |  Diary
Čaučau, dnešní den je zatím super, vstávala jsem už o půl osmé, to se mi už hoodně dlouho nestalo, že bych vstala, tak brzy a nebyla ani unavená, no. Po včerejším lyžování mě ale bolí celé tělo, haha. :D Nezvyk no.. Nějak to ale přežiju. Dnešek vidím ve zamení uklízení pokoje, ve čtvrtek přijedou knám holky, takže abych tam měla aspoň trošken uklizeno. Jsem fakt ráda, že zítra nejdu do školy. Dneska jsem stihla už upéct muffiny, nepekla jsem je celkem dlouho, napřed jsem měla strach, že se mi nepovedou, ale jsou dobrý ! :)

Tak já jdu uklízet, zatím se mějte ! ;*


M.

9.2.2013

9. února 2013 v 17:19 | M. |  Diary
Fuhaaa, dneska jsem fakt hotová, vstávala jsem už nějak kolem pul 7 ráno, jelikož jsme jeli lyžovat, napřed se mi vůbec nechtělo, ale bylo to super ! Vyjížděli jsme kolem osmé, v devět jsme byli na místě a pak jsme až skoro do jedné jezdili, na snowboardu jsem stála tudle zimu poprvé, ale vůbec jsem neměla problém jezdit, čekala jsem to fakt horší. :D Před chvilkou jsme přijeli a myslím že dneska už nic neudělám, všechno mě bolí, jsem promrzlá, atd. :D Takže zalezu do postele, pustím nějaký film a bude. Večer jsem chtěla na akci, jenže po dnešním dni nemám fakt náladu, ale ještě uvidím no, co plánujete na večer vy ? :)M.

8.2.2013

8. února 2013 v 19:48 | M. |  Diary
Ahoooj ! :) Omlouvám jse, že jsem se chvilken neozvala, ale nějak nebylo kdy, a když už bylo, tak mi prostě nejel net, tak píšu až teď, no. Dnešní škola byla celkem vklÍdku, odpadla nám jedna hodina, takže aspoň něco pozitivního. Po škole jsme jely s holkama na dopravák, potom koupit místenku a projít pár obchodů ve Vaňkovce, jelikož Anit potřebovala najít nějaký super dárek pro svého kluka. Nakonec se povedlo a myslím, že zněj bude mít hroznou radost, nebo aspoň já bych určo měla. :D Před chvilkou jsme dojela z Brna, najedla se a momentálně ležím v posteli, jsem nehorázně unavená, takže si zapnu film, nejspíš cesta do středu země, a pak už půjdu spát.

Co vaše plány na páteční večer/noc ? :)


M.

5.2.2013

5. února 2013 v 22:00 | M. |  Diary
Yeaaaah ! :D Dneska večer se de kalit, se spolužačkama vyrážíme do clubu Two Faces, takže se fakt těším, zítra ve škole to snad nějak přežiju, máme jen praxe, tak uvidím, jak mi bude, haha. :D Rozhodně čekejte zítra článek o dněšní noci, mějte se ! ;*


M.