Prosinec 2012

31.12. 2012

31. prosince 2012 v 1:17 | M. |  Diary
Tááák, máme tu poslední den v roce ! Takže všichni si ho naplno užijte. ;) Jinak, momentálně jsem došla domů, napřed, dem se projít s Markem, tak jsme šli, najednou mi napíše kámoška jestli nejdu ven, tak že joo. :D Obešly jsme snad všechny bary ve městě. :D Ale byl to žůžo večer, s Terkou jsem se neviděla dobu, tak jsem byla hrozně ráda, že jsme pořádně pokecaly ! Hodnotím to tak, opravdu to byl jeden nejlepčí večer v tomdle roce. Ale upřímě, jsem totálně mrtvá, tak fakt nevím, jak se ráno obudim, haha. :D Ale mega se těším na zítřejší akci, ale ještě víc na to, až konečně usnu. :D

Všem přeji do nového roku jen to nejlepčejší !


Jooo, Terka se nechtěla fotit, tsss. :D

M.

29.12.2012

29. prosince 2012 v 19:19 | M. |  Diary
Čaaau ! :) Takže, moje plány na Silvestra byly schváleny, jupíííííí ! :D Jedu na Slovensko ( Ružomberok ) na zábavu s kapelou The Paranoid, a pak budem kalit prostě až do rána, haha ! Už se opravdu nemůžu dočkat, ale beru to pozitivně, už jen dva dny a konečně je uvidím ! ♥ Navíc nás jede přes deset, takže to bude skutečně Party Haard. Jinak, dneska jsem se jen celý den válela v posteli, vůbec se mi nic nechtěllo dělat, ale zachviličku půjdu ven, takže se jdu nachystat, už teď solidně nestíhám. :D

Užíjte si sobotní večer ! ;*


M.

28.12.2012

28. prosince 2012 v 21:06 | M. |  Diary
Zdárek ! :) Píšu zase pozdě, ale nějak celý den nebylo kdy... Před chvilkou jsem došla z venku, totálně promrzlá, a to jsme se byli jen s Danem projít. Jinak na zbytek večera plánuju jen filmy. Nějak mám náladu na Zelenou míli. :D Takže už se těším až si uvařím čaj, zalezu do postele a budu se dívat. Taky už mám plány na Silvestra, takže pokud to vyjde , tak to bude Party Haard ! Akorát, ještě mi zbývá přemluvit naše, a to nejspíš nebude tak snadné, jelikož chci jet na Slovesko, ale o tom Vám napíšu, až když to bude jisté. :D

A co Váš páteční večer ? Vyrážíte někam ? :)M.

27.12.2012

27. prosince 2012 v 17:14 | M. |  Diary
Ahojte ! :) Včerejší večer ? Jooo, bylo to fajn. Šli jsme se projít s Markem, a nějak tak, jsme nakonec skončili na Kravíně.( místní MC ) Řeknu Vám, lidí bylo opravdu doost. Navíc jsem potkala plno známých, které jsem už dlouho neviděla, takže jsem byla ráda.

Ale za to dnešní vstávání bylo horší, haha. :D Musela jsem totiž ráno k doktorce, aby se mi podívala zase na ten ekzém. Naštěstí v čekárně byli předemnou jen dva lidi, tak to bylo vklidu, vyfasovala jsem další dvě krabičky léků, potom mě poslala na krev a šla jsem domů. Jinak jsem celý den nic nedělala, jelikož jsem totálně hotová ze včerejška. Teď si ještě stahuju nějaké filmy, tak se půjdu na ně podívat a spát.

Jaký byl Váš den ? :)


M.

26.12.2012

26. prosince 2012 v 11:22 | M. |  Diary
Zdárek, omlouvám se, že včera jsem se neozvala, ale vůbec jsem neměla čas, ráno jsem spala až do oběda, hned po obědě jsme jeli k babičce, kde jsme byli asi do sedmi a jenom co jsem přijela, tak jsem šla ven s Markem, vrátila jsem se kolem 10-té úplně unavená, takže jsem už neměla náladu psát článek.

Co te týče Vánoc, tak letos opravdu vyšly kouzelně, jedny z nejlepčích a nejhezčích Vánoc vůbec ! Dárky mě překvapily, vůbec jsem nevěděla co dostanu, ale jsem 10000 % spokojená. S dárků odě mě byli všichni uchvácení, takže další "plus", na letošní Vánoce si opravdu stěžovat nemůžu. :)

Momentáně jsem dopekla bábovku, tentokrát se mi fakt povedla, jindy se mi ji většinou nepodaří vyklopit, haha. :D
A plány na večer ? No, řekněme, že doma URČITĚ sedět nebudu ! Je přece Štěpána, nejlepčí akce. :D Ale ještě vůbec nevím, kde skončím, no. Později se ještě ozvu. ;)

A co vaše plány na večer ? Jdete někam ? :)


M.

24.12.2012 - 2 článek

24. prosince 2012 v 12:54 | M. |  Diary

Ice KingdomTaky je u vás všechno tak úžasně omrzlé ? Mně to prostě nedalo a musela jsem si to jít vyfotit, naprosto mě to uchvátilo ! Ikdyž chodníky a cesty jsou u nás jako jeden led, nedá se po tom vůbec chodit. :D Zachvilku se půjdem s Dankem projít, takže jsem zvědavá, kolikrát se natáhnu, haha. :D

M.

24.12.2012

24. prosince 2012 v 0:01 | M. |  Diary

Všem přeji ty nejkouzelnější Vánoce !!M.

23.12.2012

23. prosince 2012 v 11:04 | M. |  Diary
Konečně ! Zrovna jsem dobalila dárky, jsem fakt ráda, že to mám za sebou. :D Letos mi to tvalo fakt dlouho, strávila jsem nad tím minimálněě hodinu. Co vy ? Máte už zabalené dárky ? :)

Jinak včerejšek ? Jeli jsme do nemocnice, takže parádička ! :/ Po celém těle se mi udělal ekzém, a mamka, že se jí to nelíbí, atd, atd. tak jsme jeli noo, doktor řekl, že to je nejspíš alergická reakce na antibiotika. A mám další léky, juchůů ! :/ No, každopádně budu doufat, že to co nejdřív zmizí. :D


M.

22.12.2012

22. prosince 2012 v 11:15 | M. |  Diary
Ahojte ! Moc se omlouvám, že za poslední dobu jsem moc nepřidávala, ale buď nebyl čas, nebo nejel internet na intru. Ale teď už rozhodně budu přidávat víc !! :) Včerejšek ve škole, vpohoo, jen jsme se sešli s učitelkou, zapsala si kdo přišel a šli jsme. :D Domů jsem dojela úplně hotová, takže už jsem ani nikam nešla. V 7 jsem usnula a spala jsem až do teď.

Jak už jsem psala v týdnu, tak tady je fotka nové podprsenky, že je neoová jsem zjistila až na intru, ale fakt se mi líbí. :D Navíc má perfektní vycpávky a úžasně sedí. Tak pokud nějakou takovou hledáte, tak tudle rozhodně doporučuji, H&M za 200. Ještě mám v plánu koupit si nádhernou glitrovanou, tak doufám, že po Vánocích ji bodou ještě mít. :)


M.

19.12.2012

19. prosince 2012 v 22:59 | M. |  Diary
Zdárek ! :) Jede mi net, jupííí ! Fakt zázrak. Už jssem vto ani nedoufala, řekla bych, že jede hůř než kdy jindy, fakt super, žůžo net na intru no... Dneska náročný den, škola, pak jsme jely ke Kikči do práce, pak počkat s Barčou do Vaňkovky a večer ještě s kámoškou ( Ajou ) ven. Jsem totálně unavená, navíc ještě jssem se musela začít balit, abych toho zítra neměla moc. :D Takže tak můj den, a co váš ? :)


M.

17.12.2012

17. prosince 2012 v 20:20 | M. |  Diary
Ahojte ! :) Dneska píšu pozděj, ale jindy jsem neměla čas. Ráno škola, pak jsme šly na petrov s Kikčou a Barčou slavit její narozky, takže ještě jednou všechno nejlepčí, Baru ! Potom jsme šly do Vaňkovky, v H&M jsem si koupila uplně úžasnou podprsenku, zítra vám ji vyfotím a ukážu ! Jsem z ní fakt nadšená, haha. :D Teď už nemám náladu nan ic jiného než film, takže si pustím puberťačku a pak půjdu spát.

Jaký byl váš den ? :)


M.

16.12.2012

16. prosince 2012 v 11:39 | M. |  Diary
Pečeme, pečeme a pečeme. Už mně to úplně přestává bavit. :D Včera odpoledne jsem nedělala nic jiného a dneska ráno taky ne. A to zdaleka ještě nemáme hotovo, ale zbytek naštěstí už dodělá mamka. Teďka se jdu mrknou na DVK, jelikož zítra píšem test. Taky se musím jít balit, protože ve tři odjíždím do Brna. Jak mně se nechceeee. nejraději bych zůstala doma. Ale naštěstí už jen 5 dní a jsou prázdniny. ♥


M.

15.12.2012

15. prosince 2012 v 11:31 | M. |  Diary

New in


M.

14.12.2012

14. prosince 2012 v 17:59 | M. |  Diary
Omlouvám se, že moc nepřidávám, ale nějak jsem v poslední době neměla vůbec čas. Včera jsem jela s Andrejkou do Olympie, potřebovala si vybrat šaty na ples. Řeknu vám, má je fakt moc hezkéé ! :) Pak jsme si ještě zašly do KFC, projít se na Petrov a jela jsem na intr a dnes ? Dneska byl celkem náročný den, ráno škola, ze školy rovnou na vlak, asi před hodinkou jsem dojela, a hned jsem musela jít pomoct mamce s cukrovím a teď jdu zase ven, takže píšu jen tak narychlo, slibovaný článek s new in přidám zítra, slibuju ! Zatím se mějte a uží te si páteční večer !! ;)


M.

12.12.2012

12. prosince 2012 v 6:04 | M. |  Diary
Ahojte ! Včera jsem se neozvala, ale chtěla jsem, jen jsem neměla prostě kdy. V Pondělí jsme s Kikčou V. jely nakupovat do Olympie, s nákupama jsem fakt naprosto spokojená ! Zítra přidám článek new in. ;) Potom jsme si zašly do KFCčka. Bylo opravdu dobré ! :D Taky mají v Olympii úžasnou vánoční výzdobu ! A jen co jsem dojela na intr mi volala Kikča ať jdu za ní na Svoboďák, tak jsem šla, tam jsme si daly svařák, pak se šly projít na Petrov a jely na intr.

A včera ? Nudný úterek ! Nesnáším úterky, haha. :D Ale ve škole to bylo celkem vpoho, na intr jsem dojela kolem půl paté a absolutně se mi nechtělo nic dělat, tak jsem si pustila Harryho Pottera a do školy zase nic neudělala. :D

Jaký den jste měli vy ? :)

M.

10.12.2012

10. prosince 2012 v 8:34 | M. |  Diary
Dobré ránko !!! :) Dneska stíhám ještě před školou a to jsem i zaspala, protože já šikovná si vypla budík když jsem byla nemocná, a teď? Samozdřejmě mě to nenapadlo si ho zapnout, obudil mě až rozhlas itru, který hlásí každé ráno, haha. :D Večer se ještě ozvu. ;)


M.

9.12.2012

9. prosince 2012 v 11:10 | M. |  Diary
Jáááj, zítra škola, upřímě, vůbec se mi tam nechce ! Ve tři odjíždím do Brna na intr, klidně bych zůstala ještě doma, haha. :D Ale nedá se, noo. Momentálně se chystám, že půjdu ještě něco namalovat. Uvidím jestli se překonám a fakt půjdu, haha. :D

Jak jsem tu už psala, že mi přišel oriflam. Objednávala jsem si sice jen dvě věci, ale jsem maximálně spokojená.
1. Pleťový sprej, mám ho už podruhé a jsem sním spokojená, navíc, teď byl v akci jen za nějakých 40 korun. A naprosto úžasně voní, takže, jestli hledáte nějaký takový sprej, tak tenhle 100%-ně doporučuji ! :) Je skvělý !
2. Červená rtěnka, upřímě, nenosím červené rtěnky, ale tahle je fakt moc hezká i příjemná na rtech a má úplně stejnou barvu jako můj lak na nehtech, haha. Ikdyž, řekla bych, že nevydrí moc dlouho. :D Navíc, taky byla v akci jen za 30 korun. :)


M.

8.12.2012 - 2012

8. prosince 2012 v 19:11 | M. |  Diary
Dnešní odpoledne ? Nuda... Jenom jsem se válela u filmů v posleli, haha. :D Stihla jsem se podívat asi na pět filmů, taky jssem si stála film Marley a já, jelikož chci mít na něj mluvní cvičení v češtině, tak jsem vypisovala obsah. :D Večer strávím asi taky u televize. Stmívání jsem sice viděla už tolikrát, ale nevadí no... :D

Jinak, tadle písnička mi hraje v hlavě už něco přes týden, úplně jsem si ji zamilovala !! :)


M.

8.12.2012

8. prosince 2012 v 11:08 | M. |  Diary
Je teprve jedenáct, ale přijde mi, že jsem toho stihla už opravdu dooost. Zase jsem předělávala referát do češtiny. :D Asi nikdy to nebudu mít bez chyby. :/ :D Pak jsem chystala snídani, Uklidila pokoj ( už bylo fakt třeba, neuklizela jsem tam snad milion let.) :D A teď jsem si lakovala nehty, za tu dobu co jsem byla doma jsem snima nedělala vubec nic, takže to tak i vypadalo. Napřed jsem chtěla francouzskou manikúru, ale nechtělo se mi, tak zase vyhrála červená, haha. :D


M.

7.12.2012 - 3 článek

7. prosince 2012 v 14:04 | M. |  Diary

Miluju takové počasí !!!Celé dopoledne hustě sněžilo, teď přestalo a vysvitlo sluníčko, fakt nádhera. Sníh se krásně třptí, miluju takovéto zimní dny ! :) Sice máme asi -7 stupňů, ale vůbec mi to nepřijde. Sněhu je u nás už opravdu dooost, Doufám, že co nejdřív pojedem na sjezdovku, už se nemůžu dočkat ! :) :D

M.