Září 2012

30.9.2012

30. září 2012 v 20:50 | M. |  Diary
Ahojte ! :) Chtěla jsem napsat dřív, ale nějak se ktomu dostávám až teď. Ráno jsme se s bráchou dívali na filmy, napřed na yes man a potom jsme si pustili simpsonovy ve filmu. Simpsonovy mě hrozně baví !! :D :D Odpoledne jsme šli s Danem na zahradu a pokoušeli jsme se trénovat psa, jako už celkem poslouchá, akorát "lehni" mu pořád nějak nejde. :D Teď mám náladu pustit si Stmívání, tak se na to kouknu a pujdu spát. :)
Co jste dělali dneska vy ? :)

Dan se psem ! :)

M.

29.9.2012

29. září 2012 v 15:42 | M. |  Diary
Ahoj ! :) Dneska se celý den fakt totálně nudím, navíc musím jen ležet, takže to je pěkně na nic... Ale namalovala jsem aspoň jeden obrázek no. :D Před chvilkou jsem se dívala na televizi, byly tam čarodějky, hrozně se mi ten seriál líbí, ikdyž už znám každý díl . :) Teď je zrovna v televizi scooby doo. Hrozně mě to vždycky pobaví ! :D Baví mě, jak hraný, tak kreslený. Takže se du dívat, co děláte dneska vy ? :)


M.

28.9.2012

28. září 2012 v 11:00 | M. |  Diary
Čaute ! :) Včerejšek byl celkem na nic den. Odpoledne jsem šla na chvíli malovat. Mám hotové asi 2 výkresy, tak to nafotím a hodím sem. Večer jsme jeli ještě do nemocnice, jelikož se mi přihoršilo. Řeknu vám opravdu nesnáším doktory !! Byl tam takový starý nepříjemný dědek. Usoudil, že můj krk musí ihnet "operovat" říkám super no! :/ tak mi to umrvil, byl hrozně nešikovný! Místo krku mi jako umrtvil jazyk, takže jsem všechno cítila. Nebo jeho věta "tahle jehla je celkem dost velká,ale menší nemám, tak nevadí" fakt bych mu v tu chvíli dala nějraději facku, jakoo. Takže dneska jedem opět do Zlína na kontrolu.

Jinak už asi každý slyšel písničku od PSY - gangnam style, co na ni říkáte ?? mě se hrozně líbí ! :D :)

M.

27.9.2012

27. září 2012 v 11:12 | M. |  Diary
Ahojte, včera jsem se už neozvala, ale vůbec jsem neměla na nic náladu, takže jsem jen ležela v posteli a dívala se na Harryho Pottera. Haha. :D V úterý mi bylo celkem fajn, ale včera jsem měla zase vysoké teploty a mega mě začalo bolet v krku, takže mamka usoudila, že nemoc se mi vrátila, super ! :/ Tak deme zítra opět k doktorce. Už toho mám plné zuby ! Nejraději bych byla ve škole. :D A jelikož toho za ten týden co budu doma zameškám dost, tak půjdu namalovat něco do vypka. Sice se mi vůbec nechce, ale co nadělám.

Jinak na formspringu jsem měla dotaz, jesli bych tady dala nějaký obrázek, co namaluju. Takže, chtěli byste, abych jsem nějaký přidala ? :) A pokud máte nějaký dotaz tak se klidně ptejte TADY.


M.

26.9.2012

26. září 2012 v 8:02 | M. |  Diary
Jsem teprve 3 -tí den doma, a už se hrozně nudím ! A protože mám všechno učení na intru, tak se ani učit nemůžu. Takže, jsem pohledala nějaké staré počítačové hry. :D Našla jsem různé hry jako jsou barbie fashion, starshine, heroes, zoo tycon, roller coaster tycon, sims, atd. Napřed sem chtěla hrát sims, jenže minule mi tadle hra zavirovala PC, tak jsem zkusila roller coaster tycon, nevim jestli znáte, je to něco jako zoo tycon, jen tady stavíte zábavní park. :D Uplně mě to chytlo. Tak aspoň se už tolik nenudím. :D


M.

25.9.2012

25. září 2012 v 11:41 | M. |  Diary
Zdárek ! :) Včera jsme se ještě chtěla ozvat, ale nějak jsem nevěděla co psát. Jen jsem se dívala na pár filmů a pak jsem usnula, byla jsem hrozně unavená, a to jsem byla za celý den jen u doktorky. Dneska je mi zase docela dost špatně. :/ Nebolí mě jen hlava a v krku, ale dokonce i břicho s těch prášků ! :/ Přijde mi, že jich jím zbytečně moc. Teď se pujdu podívat na Harryho Pottera. Mám na něj prostě náladu. :D Odpoledne možná zkusím něco nakreslit, abych jen neležela.

Nejlepčejší z těch léků co jím, je stejně vitamín C ! :))

M.

24.9.2012

24. září 2012 v 12:25 | M. |  Diary
Ahoj ! Tak popíšu vám mé skvělé ráno. V 9 jsme s mamkou domluvené, že pro mě dojde a pudem k doktorce. Fajn. Vstávám v 6, protože si potřebuju dát prášek, pohoda, du se osprchovat, jenže, brácha se šel taky zrovna sprchovat. Super ! :D nevadí, počkám až se osprchuje. Jenže potom mi ten smrad řekne, že když já nejdu do školu, že koupelnu než odejde, chce mít jen pro sebe. :D Paráda no....Tak jsem si šla lehnou, jenže, já šikovná jsem si nenastavila budíka, takže jsem zaspala. Probudila mě mamka až v těch 9.

U doktorky jsme čekaly asi 2 hodiny. Hrůza !!! Nemám nic proti malým dětem, ale když je mám poslouchat dvě hodiny, jak brečí, když mě bolí hlava, tak toho mám fakt dost ! :/ Doktorka zjistila, že nemám obyčejnou angínu, ale spálovou angínu. Super, antibiotika budu jíst o to dýl. :/ Ale alespoň jedna dobrá zpráva, nebudu 3 týdny ve škole cvičit, takže mě alespoň tohle těší no... :D :D
Teď si pudu asi pustit nějaký film. Později se ještě ozvu. ;)


M.

23.9.2012

23. září 2012 v 15:55 | M. |  Diary
Čaučau. :) Dneska mi je už o něco lépe, ale pořád to je nic moc...Zítra jdu opět k doktorce, aby se na mě podívala, jak mi zabírají prášky a jestli mi nemá dát jiné. Docela se nudím. Jen se válím v posteli a sleduji filmy. Už ani nevím na co se dívat, takže pokud máte nějaký typ na fajn film, budu jedině ráda !

Taky mi mamka koupila lak na nehty. A protože moje byly už fakt hrozné, tak jsem si je zrovna nalakovala. Celkem se mi líbí, ale v poslední době jsem si už fakt hrozně zvykla na francouzskou manikúru. Takže, jak pudu do školy, tak si je stejně přelakuju. :D


M.

22.9.2012

22. září 2012 v 13:09 | M. |  Diary
Ahojte. :) Včera jsem se chtěla ozvat, ale nějak jsem vůbec neměla energii. Taky jsem nešla do školy, protože mi bylo hrozně špatně. Takže jsem ráno byla na intru a kolem 10-té pro mě přijel taťka. Když jsme dojeli domů, tak jsme zajeli k doktorce. Ta mi řekla, že už teda pěkně dlouho neviděla, tak hroznou angínu. Minimálně celý příští týden nepudu do školy, celkem mě to i štve, protože toho dost zameškám. Ale co nadělám. Teď se du podívat na znovu 17, ten film mě fakt baví ! :)

M.

20.9.2012

20. září 2012 v 17:03 | M. |  Diary
Ahojte ! Včera jsem se ještě chtěla ozvat, ale nejel net na intru, takže jsem měla smůlu. Po škole jsme jely s Kikčou do papíráku, potřebovaly jsme barevné papíry do modelářství a taky bíle do vypka. Pak jsme se ještě stavovaly v H&M, chtěla jsem si tam koupit košili. Mám už jednu a je super, tak jsem ji chtěla i v jiné barvě. Mělaj sem fakt štěstí! Byla tam poslední a přesně v mojí velikosti, fakt jsem z toho měla radost. :D Taky mě zaujalo jedno tílko, hrozně se mi líbilo, tak jsem si ho vzala taky. Před chvilkou jsme došly a chystáme se ven. Takže se zítra ozvu s fotkama ze dneška. ;)
M.

19.9.2012

19. září 2012 v 7:12 | M. |  Diary
Píšu už teď, vstala jsem o něco dřív, takže mám ještě chvíli čas. Dnes ve škole by to mělo být vpohodě míme 5 hodim PCV. Už začnu se střihem na šaty. Celkem se i těším. Potom máme už jen češtinu a občanku. Do občanky máme s Kikčou aktuality, tak snad dostanem za jedna ! :D Zatím se mějte, večer se nejspíš ještě ozvu. ;)


M.

18.9.2012

18. září 2012 v 16:40 | M. |  Diary
Čaute, včera jsem se neozvala, ale nějak jsem neměla kdy. Asi do 4 jsme byli ve škole. Potom jsem jely s Kikčou na intr a začaly jsme se chystat, protože jsme si chtěly udělat fotící den, nakonec jsme šli jen na Petrov, potom se k nám připojil kamarád a šli na Špilberk, tam jsme byli chvilku, protože pak už jsme musely na intr. Dneska ve škole celkem vpoho, před chvilkou jsme přišly, Kikča odešla do práce, tak jsem tu sama. Teď se pudu podívat na slovíčka do něminy, jelikož píšeme test, tak mi držte palce ať se alespoň něco naučím ! :D

Jinak tuhle písničku poslouchám už asi dva týdny pořád dokola a furt se mi líbí. Fakt mě zaujala !


M.

16.9.2012

16. září 2012 v 10:23 | M. |  Diary
Před chvilkou jsem vstávala a šla jsi udělat snidani. Nachystala jsem si mozarellu s rajčaty. Byla fakt dobrá, miluju mozarellu ! :) Teď musím udělat ještě dve prezentace do školy. Jednu do DVK a druhou do občanky. Tak si vypiju kafe a jdu na to. Vůbec se mi nechce, ale co nadělám. Pak se pujdu sbalit a ve tři odjíždím do Brna. :)


M.

15.9.2012

15. září 2012 v 16:42 | M. |  Diary
Ahoj. Dneska jsem vstávala už brzy, taky bych řekla, že jsem toho stihla hodně. :D Kreslila jsem domácí úkol do figury a do vypka. Do figury nohy :D a do vypka draperii. Celkem mě to i bavilo, stejně bych jinak neměla velice co dělat a jen seděla u fb. Pak jsem pomohla mamce s obědem a ještě se byla projít se psem. Je sice už chladněji, ale celkem mi to i vyhovuje. :) Navečer se chystáme jít si zahrát bowling, akorát to ještě nemáme objednané, tak doufám, že budou mít volno. :D :)M.

14.9.2012

14. září 2012 v 18:52 | M. |  Diary
Dneska byl vpoho den. Z Brna jsem jela už ve 2. Měla jsem 2 přestupy, celkem jsem se bála, že to nebudu stíhat, ale naštěstí jsem všechny vlaky stihla ! :D Teď se ještě chystám na procházku se psem. Jsem z toho vlaku fakt naseděná, tak alepoň nachviličku a zítka, konečeně víkend ! :)


M.

13.9.2012

13. září 2012 v 17:23 | M. |  Diary
ČauČau. :) Dnes to bylo ve škole celkem vklidku, ale ubíhalo mi to hrozně pomalu. :D Před chvipkou jsem dojela na intr. Zítra píšem test z angliny, takže se pujdu učit. Taky chci do konstrukce něco narísovat. Tak snad mi to vyjde a nebudu jen na internetu. :D Jinak tady jsou fotky nových věcí co jsem si koupika včera. :)

Kožěná bunda, fakt se mi líbí, navíc na ni byla sleva 30 % ! :)

Bílá košile z H&M, je fakt skvělá ! (akorát není na fotce vyžehlená)

Tužku na obočí jsem chtěla už dlouho, protože moje obočí jinak fakt nejde vidět. :D Hned se cítím líp, když vidět de. :D

M.

Shake

12. září 2012 v 14:01 | M. |  Diary
Výstava byla opravdu krátká. :D To bylo moc fajn, pak jsme jely na intr a uvařily si kafe. Kolem 12-té jsme jely do města, potřebovala jsem učebnici do němčiny. Naštěstí sem ji sehnala to jsem fakt ráda ! :D Jinak koženou bundu mám taky a navíc, jen za nejakych 650 Kč. Super ! :) Taky jsem si koupila košili v H&M a tužku na obočí. Tu jsem potřebovala už fakt dlouho ! :D Teď sedíme s Kikčou ve Vaňkovce a koupily si "šejka". Večer pofotím věci a přidám v článku. ;)M.

12.9.2012

12. září 2012 v 8:46 | M. |  Diary
Za chviličku jdeme na výstavu, jak už jsem psala včera. Ale jako upřímně, ani nevím na jakou výstavu jdeme. :D Po výstavě si musím jít sehnat učebnici do němčiny. Na zítřek ji už nutně potřebujem ! :D :D Taky si chci jít koupit nějakou koženou bundu, tak uvidím, jestli se mi nějaká zalíbí. Později se ještě ozvu. ;)


M.

11.9.2012

11. září 2012 v 19:08 | M. |  Diary
Ahojte ! :) Včera mi ještě Kikča barvila hlavu, musím říct, že tentokrát to chytlo fakt skvěle ! :)Dneska jsem přišla ze školy až o půl paté. Bylo to celkem nadlouho. Naštěstí už jsem na intru. Net se mi rozjel až teď, no jooo, je tu fakt skvělý !!! Nenadělám nic no. Momentálě jsem na tu sama, protože Kikča je v práci, mám v plánu něco do školy, naučit se slovíčka do angliny, přečíst si něminu a možná nakreslit něco do figury, uvidíme no, jak budu stíhat. :D Zítra ve škole se neučíme, jsou opravné maturity, takže jdem na nějakou výstavu, už se na to těším, navíc jdeme až na půl desáté, tudíš můžeme spát dýl ! :)M.

10.9.2012

10. září 2012 v 18:14 | M. |  Diary
Včerejší večeře v Ikei bala vážně výborná !! :) Dala jsem si opět smažák s hranolkama. Ve škole to bylo vpoho anglina, němina a 6 hodin vypka, začínáme kreslit temperama. Dneska jsme kreslili po druhé, já poprvé, jelikož před koncem školního roku začínali, a to jsem já byla v Řecku. Dneska jsme si s Kikinu postavily zátiší s konvičkou, svíčkou, cintronkou a draperií, Řekla bych, že to nebylo až tak hrozné. Celkem mě to i bavilo a hlavně mi to rychle uteklo ! :D Teď se ještě musím na zitra učit DVK a češtinu, naštěstí se to učí celkem fajn, takže du na to. :)M.